השירותים שלנו

חברת מבריק לי מספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון, חיטוי ופוליש. השירותים ניתנים לבתי עסק, בתי מלון, מסעדות ובתי קפה, משרדים ובנייני משרדים, בנייני ומגדלי מגורים, בתים פרטיים, חצרות ופארקים, מדרכות ועוד. 

העובדים בחברת הניקיון שלנו הם בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים בעבודות הניקיון והפוליש השונות ומצויידים בשיטות, בכלים ובטכנולוגיות המתקדמים והחדישים ביותר המאפשרים לנו להעניק את התוצאות המושלמות בהתאם לסוג ומקום השירות, תוך שמירה על סביבת עבודה נקיה והימנעות מפגיעה בצמחיה, בחפצים ורהיטים, אובייקטים עדינים וכדומה. 

אנו בוחרים רק את החומרים הידידותיים לסביבה בעלי האיכות הגבוהה ביותר, המאפשרים לנו להגיע לתוצאות המיטביות תוך הימנעות מפגיעה בחומר בו אנו מטפלים (אבן, שיש, רהיטים וכדומה) ולשמור על סביבה נקייה.
מומחיותנו ומיומנותנו בכל תחומי הניקיון והפוליש מאפשרים לנו יכולת להתמודד עם כל מצבי השחיקה והבלאי השונים ולהגיע לתוצאות מושלמות. 

במקביל לשירות שתקבלו, אנו נשמח לתרום מניסיוננו הרב ולהמליץ לכם על דרכים שונות לשימור הניקיון והטיפוח ולמניעת שחיקה או היווצרות כתמים עמוקים כמו עובש, רטיבות, חלודה וכדומה.

אנו מתחייבים לספק את השירות האדיב והטוב ביותר ולהעניק ללקוחותנו את התוצאות הטובות ביותר עם גמר העבודה, אשר יהיו עמידות לאורך זמן. 

מבריק לי - אודות מבריק לי -

- fan1 - cheaps3