פוליש לרצפות ישנות

פוליש לרצפות ישנות

פוליש הינו פעולת ליטוש והברקה המעניקה לרצפה ישנה מעטה הגנה מפני נזקים ומראה חדש ומבריק. צוות אנשי הפוליש של מבריק לי מומחים בביצוע פוליש לרצפה ישנה ברמה המקצועית ביותר ובמחירים התחרותיים בשוק.

שכבת הפוליש מגנה על הרצפות בעזרת מעטפת הגנה דקה. שכבת הפוליש מפחיתה את פגיעות הריצוף בפני שריטות ונזקים אחרים, דוחה ומונעת הידבקות של לכלוך ורטיבות ומעניקה לאריחים מראה מבריק ונוצץ.

תהליך ביצוע פוליש לרצפה ישנה

תהליך ביצוע פוליש לרצפה ישנה מתבצע בשלושה שלבים:

שלב א -  בשלב הראשון לביצוע הפוליש לרצפה, מרחיבים החריצים שבין האריחים ומנקים את הרצפה באופן יסודי מלכלוך ואבק. כשהרצפה נקייה, מרחיבים החריצים שבין האריחים וממלאים אותם בדבק שיש המתאים לסוג ולגוון האריחים וממתינים לייבוש הרצפה.

שלב ב - ליטוש
בשלב הראשון, בין אם מדובר במרצפות טרצו, מרצפות שיש או גרנוליט, מתבצע ליטוש של האריחים באמצעות מכונת פוליש מיוחדת עד לקבלת משטח אחיד ללא בליטות או הפרשי גבהים.
במקום להחליף את הריצוף הישן, אפשר לחסוך לא מעט כסף - ליטוש נותן לאריחים מראה חדש ומבריק.

שלב ג - הברקה
לאחר הסרת שכבות הלכלוך וליטוש המרצפות, מבצעים הברקה לאריחים. פעולת ההברקה מחזירה לאריחים את המראה הטבעי שאבד במהלך השנים, יוצרת שכבת הגנה ששומרת על המרצפות מפני שריטות ומשמרת את הרצפה לשנים הבאות.

בהתאם לסוג הפוליש, פעולת ההברקה משתנה.

קיימים מספר סוגי פוליש ולכל סוג תכונות יחודיות:

  • פוליש קריסטל - ההברקה הקריסטלית מחזיקה לאורך זמן רב ומעניקה לאריחים מראה רטוב ונוצץ.ומחדירים לעומקם חומר למילוי הסדקים אשר מספק להם הגנה ומראה חדיש ומבריק.

  • פוליש ווקס - פוליש הווקס מיושם במריחה לאחר ליטוש המרצפות, פוליש ווקס מעניק לאריחים שכבת הגנה בגוון מבריק או מט. מתאים על רוב סוגי המרצפות ולרוב הוא מיושם בבתים פרטיים.

  • פוליש אקרילי - פוליש אקרילי הינו חומר אנטיסטטי עמיד בפני חומרים כימיים שונים, מונע הולכת חשמל ומתאים מאוד למשטחים עם תנועה רבה כמו בתי עסק, מלונות ועוד. פוליש אקרילי הוא הפוליש המתאים ביותר לחדרי חשמל ולחדרי ביטחון.

חשוב לציין שביצוע פוליש לא באופן מקצועי, עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות. סוגי האריחים השונים דורשים טיפולים שונים המבוססים על חומרים וכלים שונים.

צוות אנשי הפוליש של מבריק לי מומחים בביצוע פוליש לרצפות מכל הסוגים, לכל אחד מהם ניסיון עשיר בביצוע מאות דונמים של פוליש לרצפה. לכן אנו מתחייבים לתוצאות מושלמות ולשביעות רצון מלאה.

להזמנת שירותי פוליש וניקיון, צור קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותך

מבריק לי - שירותי פוליש - הברקת שיש ואבן -

- fan1 - cheaps3